۱۳۹۸ جمعه ۲۹ شهريور
English
صفحه اصلی
1398/02/28 شوراي اداري شهرستان نهبندان با محوريت تكريم و معارفه فرماندار سابق و جديد شهرستان
شوراي اداري شهرستان نهبندان با محوريت تكريم و معارفه فرماندار سابق و جديد شهرستان
شوراي اداري شهرستان نهبندان با محوريت تكريم و معارفه فرماندار سابق و جديد شهرستان با حضور دكتر خوش خبر معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري خراسان جنوبي برگزار شد.
 

دكتر خوش خبر در مراسم تكريم از كريمان خراساني و معارفه مجيد بيكي فرماندار جديد شهرستان نهبندان؛ضمن تبريك به مناسبت ماه مبارك رمضان اظهار نمود؛ همه مي دانند كه مسئوليت در جمهوري اسلامي يك امانت است و اين يك فرصت است براي ما كه بتوانيم در اين مدت با ارائه برنامه ها به جامعه هدفمان كارهاي خوب و اثر گذار را به جا بگذاريم.

 

وي در ادامه خاطر نشان كرد؛ در سازمان نيروي انساني يكي از مولفه هاي تاثير گذار بر كار آمدي و پويايي مي باشد و نيروي انساني ماهر مي تواند موتور متحرك هر سازماني باشد.

 

معاون سياسي، اجتماعي و امنيتي استانداري خراسان جنوبي تصريح كرد ‌؛ با توجه با اينكه ما فرصت نداريم و زمان نيز محدود مي باشد بايد براي همان محدوديت برنامه ريزي داشته باشيم و كار زماني اثر بخش خواهد بود كه برنامه محور و خروجي داشته باشد.

 

دكتر خوش خبر در ادامه از فرماندار شهرستان خواست با توجه به اينكه شهرستان نهبندان ظرفيت‌هاي خوب و مناسبي در حوزه هاي مختلف از جمله معدن، صنعت گردشگري، پرورش شتر، زيتون، كشاورزي و... دارد بايد با برنامه ريزي و اقدامات مناسبي در جهت پيشرفت و آباداني شهرستان گام برداشته شود.

 

معاون سياسي، اجتماعي و امنيتي استاندار گفت؛ در كارها بايد از قانون حرف بزنيم و بايد به آن عمل بكنيم و ادامه داد ما معتقد هستيم كه قانون مصون ساز است و انحراف را به حداقل مي رساند و قانون را نبايد براي اينكه كاري نبايد انجام بدهيم بايد از آن براي تسهيل امور استفاده نمود.

 

بيكي فرماندار جديد شهرستان نهبندان در اين مراسم اظهار نمود: شوراي مشورتي نهبندان را متشكل از آحاد جامعه تشكيل ميدهيم | عمل گرايي ، اعتدال رفتار كردن ، تعامل سازنده ، براي پيشرفت منطقه پايه و اساس روزهاي پيش رو در اداره شهرستان خواهد بود.

 

وي در ادامه اشاره كرد ،شهرستان نهبندان با وجود ظرفيت ها، نعمت هاي پيدا و پنهان خداداي، نيروي انساني مستعد، وجود معادن، گنج هاي زير زميني، همجواري در كوير بعنوان فرصت مغتنم در توسعه گردشگري، مرز مشترك امن با كشور افغانستان، بازارچه مرزي دو كوهانه، قطب پرورش شتر در استان، دارنده محصولات منحصر به فرد خرما و زيتون، مستعد در راه اندازي واحدهاي بادي و خورشيدي در توليد برق و توجه ويژه مقام معظم رهبري در سفر به اين خطه كه مصوبات آن ميتواند تسريع كننده و شتاب دهنده مسير توسعه نهبندان باشد .

 

فرماندار جديد شهرستان نهبندان عمل گرايي ، اعتدال رفتار كردن ، تعامل سازنده ، براي پيشرفت منطقه پايه و اساس روزهاي پيش رو در اداره شهرستان خواهد بود كه با هم افزايي ، فرا گيري كار گروهي ، پرهيز از فرد محوري ، تكريم مردم ، اقدام به موقع ، و تلاش مضاعف بدست مي آيد و استفاده از ظرفيت هاي موجود بعنوان يك راهبرد مدنظر خواهد بود.

 

مجيد بيكي اضافه كرد ،موضوعات در حوزه هاي فرهنگي و اجتماعي ، زير ساختي و عمراني ، سرمايه گذاري ، استفاده از ظرفيت مرز و گردشگري ، بهبود شرايط توليد ، ايجاد و تكميل زنجيره هاي توليد در بخش كشاورزي و دامپروري نيازمند كار بي وقفه ، هوشمندانه و هدف مندانه مديران است .

 

نماينده عالي دولت در شهرستان خاطر نشان كرد : اولين گام براي رسيدن به اهداف تشكيل شوراي مشورتي نهبندان خواهد بود و پيگيري مصوبات سفر رهبر انقلاب از اولويت كاري خواهد بود معتقدم با اجراي كامل مصوبات شاهد رونق و توسعه منطقه خواهيم بود كه اين سند با توجه به امنيت پايدار شهرستان آيندنگرانه و جامع است .

 

 وي گفت ، از سرمايه گذاران بومي و غير بومي براي حضور در منطقه بهره خواهيم گرفت و پيگير حقوق آنها از طريق دستگاه هاي استاني و شهرستاني خواهم بود .

 

فرماندار جديد شهرستان در پايان گفت : رضايت مندي مردم از رفتار و عملكرد اداره بايد افزايش پيدا كرده و مورد توجه باشد ، نرخ بيكاري در نهبندان از متوسط استاني بيشتر است و بايد حل شود آسيب هاي اجتماعي براي جلوگيري از افزايش آن نيازمند كار گروهي و هدفمند است وتلاش كنيم روحيه نشاط در شهرستان را افزايش دهيم.

 

در اين مراسم كريمان خراساني فرماندار قبلي شهرستان ضمن طلب حلاليت از همه مردم نهبندان به ارائه گزارشي از فعاليت ها خود در دوران يك ساله تصدي فرمانداري نهبندان پرداخت

وي گفت : مبلغ يك ميليارد 500 ميليون از طرف سازمان اجتماعي وزارت كشور به خراسان جنوبي پرداخت شد كه مبلغ 500 ميليون تومان براي شهرستان نهبندان با توجه با دغدغه شهرستان در زمينه كمك به اشتغال ،گردشگري ، فني و حرفه اي ، نشاط اجتماعي ، بهزستي و چند مورد ديگر اختصاص يافت.

كريمان خراساني افزود، بزرگترين چالش ما بحث بانوان هست و متاسفانه مكان هايي مختص بانوان به اندازه كافي وجود ندارد.

تعداد بازدید: 144
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal