۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور
English
صفحه اصلی
1399/05/14 ظهر دیروز مورخ 13 مرداد ماه 99 سرکارخانم شاه بیگی بخشدار محترم مرکزی از روستاهای سیدال، کلاته حسن و زنگویی بازدید نمودند.
ظهر دیروز مورخ 13 مرداد ماه 99 سرکارخانم شاه بیگی بخشدار محترم مرکزی از روستاهای سیدال، کلاته حسن و زنگویی بازدید نمودند.
ظهر دیروز مورخ 13 مرداد ماه 99 سرکارخانم شاه بیگی بخشدار محترم مرکزی از روستاهای سیدال، کلاته حسن و زنگویی بازدید نمودند.
ابتدا در جمع اهالی محترم روستای سیدال قرار گرفته و از صنایع دستی این روستا بازدید نمودند و آقای عباسی شورای محترم روستای سیدال به بیان مشکلات مربوطه پرداخت و بخشدار محترم نیز قول پیگیری مشکلات را دادند و اعلام نمودند دهگردشی با مسئولین محترم ادارات را به این روستا در آینده نزدیک خواهیم داشت که در آن دهگردشی مشکلات مربوطه خدمت مسئولین مطرح و انشاءالله مرتفع خواهد گردید. در ادامه به روستای کلاته حسن رفته و مورد استقبال اهالی خونگرم این روستا قرار گرفتند و یکی از اعضای محترم شورا مشکلات مربوطه را خدمت بخشدار محترم مطرح نمودند که سرکارخانم شاه بیگی قول پیگیری مشکلات و کمبود های موجود را تا حد امکان به اهالی محترم این روستا دادند. در انتها به روستای زنگویی رفته و از نزدیک مشکلات و کمبود های موجود در این روستا را مشاهده نمودند. یادآور می‌شود این روستا فاقد دهیاری و شورا بوده که مشکلات این روستا نیز توسط برخی از اهالی این روستا خدمت بخشدار محترم ارائه گردید و بخشدار محترم نیز قول پیگیری مشکلات را دادند.
تعداد بازدید: 66
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal