۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور
English
صفحه اصلی
1399/05/14 عصر امروز مورخ 5مرداد ماه 99 دهگردشی در روستاهای ابراهیم آباد و آرویز با حضور فرماندار محترم شهرستان، بخشدارمحترم مرکزی انجام گرفت .
عصر امروز مورخ 5مرداد ماه 99 دهگردشی در روستاهای ابراهیم آباد و آرویز با حضور فرماندار محترم شهرستان، بخشدارمحترم مرکزی انجام گرفت .
عصر امروز مورخ 5مرداد ماه 99 دهگردشی در روستاهای ابراهیم آباد و آرویز با حضور فرماندار محترم شهرستان، بخشدارمحترم مرکزی، جناب آقای مهندس صادقی معاونت محترم عمرانی فرمانداری و رؤسای ادارات شهرستان نهبندان برگزار گردید.
ابتدا مسئولین محترم در جمع با صفا و خونگرم اهالی محترم روستای ابراهیم آباد حضور یافتند. ابتدا دهیار محترم این روستا به بیان مشکلات و کمبود های موجود در این روستا پرداخت و مسئولین محترم نیز در جهت رفع مشکلات مربوطه مطالبی را خدمت اهالی محترم این روستا بیان نمودند. در ادامه جناب آقای مهندس بیکی فرماندار محترم شهرستان در جهت رفع مشکلات به ایراد سخن پرداختند و قول دادند، مشکلات و کمبود های موجود در این روستا را تا حد امکان و طبق مقررات های مربوطه مرتفع نمایند. سپس به روستای آرویز عزیمت نمودند و مورد استقبال اهالی محترم این روستا قرار گرفتند.
در این جلسه نیز ابتدا جناب آقای محمدی رئیس محترم شورای اسلامی این روستا مشکلات و کمبود های موجود در این روستا را به سمع و نظر فرماندار و مسئولین محترم رساندند. در ادامه مسئولین در جهت رفع مشکلات و پیگیری کمبودها مواردی را خدمت اهالی محترم این روستا عنوان نمودند. در انتهای این جلسه فرماندار محترم نیز مطالبی را در جهت رفع مشکلات بیان نمودند و از مسئولین محترم شهرستان خواستند در اسرع وقت ضمن بررسی مجدد مشکلات در جهت رفع مشکلات اقدامات لازم را بعمل آورند.
تعداد بازدید: 64
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal