۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور
English
صفحه اصلی
1399/05/14 جلسه برنامه ریزی جهت طرح روستای بدون بیکار و طرح خوشه های صنایع دستی مربوط به روستاهای چاهداشی و دهک در محل دفتر سرکارخانم شاه بیگی بخشدار محترم مرکزی برگزار گردید.
جلسه برنامه ریزی جهت طرح روستای بدون بیکار و طرح خوشه های صنایع دستی مربوط به روستاهای چاهداشی و دهک در محل دفتر سرکارخانم شاه بیگی بخشدار محترم مرکزی برگزار گردید.
صبح امروز مورخ 4 مرداد ماه 99 جلسه برنامه ریزی جهت طرح روستای بدون بیکار و طرح خوشه های صنایع دستی مربوط به روستاهای چاهداشی و دهک در محل دفتر سرکارخانم شاه بیگی بخشدار محترم مرکزی برگزار گردید.
در این جلسه بخشدار محترم شوسف، رئیس محترم اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سرپرست محترم نمایندگی میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان، نمایندگان ادارات صمت، فنی و حرفه ای، بهزیستی و شرکت عشایری و صندوق کار آفرینی امید و دهیاران محترم چاهداشی و دهک حضور داشتند.
ابتدا بخشدار محترم ضمن سلام و خدا قوت به عزیزان شرکت کننده در این جلسه به ایراد سخن پرداخت و از همه عزیزان خواستند با همدلی و پیگیری بتوانند تا حدودی بیکاری را در این روستا(چاهداشی) به حداقل برسانند. و ابراز امیدواری کرد تا بتوانیم در سایر روستاهای این بخش شرایط روستای بدون بیکار را پیگیری و اجرایی نماییم
در این جلسه لیست افراد بیکار توسط دهیاری تهیه شده بود و عنوان شد افراد بیکار و کسانی که در لیست مذکور در روستای چاهداشی هستند میتوانند طرح توجیهی و مدارک مهارتی خود را که در دستور العمل های مربوطه آمده است به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نهبندان تحویل و از تسهیلات ویژه اشتغالزایی استفاده نمایند. این افراد نباید قبلا وام یا تسهیلات اشتغالزایی استفاده کرده باشند و میبایست مدرک مهارتی مطابق طرح خودشون داشته باشند
طرح روستای بدون بیکار اولین بار در روستای چاهداشی اجرا خواهد شد که امیدواریم تا 100 در100 افراد بیکار در این روستا را به اشتغال ثابت و پایداری برسانیم.
تعداد بازدید: 68
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal