۱۴۰۲ شنبه ۸ مهر
English
صفحه اصلی
1400/05/04 حضورفرماندار نهبندان در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهرشوسف
حضورفرماندار نهبندان در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهرشوسف
فرماندار نهبندان در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهرشوسف عنوان کرد:
با انجام کارهای گروهی و خردجمعی، دست یابی به موفقیت در پیشبرد اهداف و برنامه ها و رضایت مندی مردم افزایش یافته است.
«مجید بیکی» امروز (3 مرداد) در جلسه "بررسی مسائل و مشکلات شهر شوسف" که در محل بخشداری شوسف برگزار شد، اظهار کرد: یکی از طرح هایی که در روستاها و شهرهای با جمعیت پایین به صورت مستمر انجام شده، ساخت مسکن برای افراد کم درآمد بوده است لذا شوراها باید از همه ظرفیت ها به نفع مردم استفاده کنند.
فرماندار نهبندان با بیان اینکه اقدامات مناسبی در شهر شوسف انجام شده است، گفت: با انجام کارهای گروهی و خردجمعی، دست یابی به موفقیت در پیشبرد اهداف و برنامه ها و رضایت مندی مردم افزایش یافته است که الحمدالله در شهرستان نهبندان توفیقات مناسبی بدست آمده است.
بیکی یادآور شد: انتخابات 1400 علیرغم همه محدودیت ها و مشکلات، با مشارکت بالای مردم در شهرستان و استان رقم خورد به نحوی که در انتخابات ریاست جمهوری 85 درصد و در انتخابات شوراها 76 درصد میزان مشارکت داشته ایم، لذا میزان مشارکت سیاسی مردم عدد بسیار خوبی است.
وی تصریح کرد: اعتبارات شهرداری شوسف را امسال در کمیته برنامه ریزی افزایش دادیم تا در دوره جدید اقدامات شایسته و بایسته ای را انجام دهند.
فرماندار نهبندان با بیان اینکه سال گذشته 500 میلیون تومان اعتبار علاوه بر اعتبارات کمیته برنامه ریزی، در اختیار شهرداری شوسف قرار دادیم که در احداث پارک ها و امکانات تفریحی هزینه می شود، گفت: برای میدان ورودی شهر شوسف پیگیری های زیادی انجام شد، کمیته های بازدید تشکیل و میدان ورودی شهر شوسف مصوب شورای ترافیک استان و شهرستان شد و با بیش از 9 میلیارد و 800 میلیون تومان قرارداد منعقد شد که در حال انجام است.
بیکی در ادامه در خصوص موضوع تقاصائ آرد در شهرستان، گفت: بر اساس سرشماری سال 95، جمعیت شهرستان 51 هزار و 449 نفر است اما جمعیت حال حاضر 54 هزار نفر است که سه هزار نفر افزایش جمعیت داشته ایم لذا سهمیه آرد بر اساس 54 هزار نفر در شهرستان در حال توزیع است لذا کمبودی نباید داشته باشیم.
وی افزایش سهم نان در سبد خانوارها به دلیل هزینه های سنگین سایر اقلام، مصارف غیرانسانی را دلیل عنوان کمبود آرد عنوان کرد و ادامه داد: در شهرستان نهبندان 598 تُن آرد ماهانه توزیع می شود.
فرماندار نهبندان از خلع ید زمین های واگذار شده به متقاضیان مجتمع دامداری اطلس شوسف در صورت عدم ساخت خبر داد و گفت: مزایده زمین های تجاری شهر شوسف در صورت تقاضا و مساعدت بنیاد مسکن انجام خواهد شد.
بیکی با بیان اینکه ادارات و نمایندگی های شهر شوسف به تعداد متناسب وجود دارد، گفت: مشکلات و محدودیت هایی در شهر شوسف است اما خواسته ها و نیازهای مردم بر اساس ظرفیت و اعتبارات موجود، رفع و امید آفرینی ایجاد خواهد شد.
لازم یه توضیح است در ابتدای جلسه امام جمعه شوسف، بخشدار، اعضای شورای اسلامی و شهردار شوسف به بیان دغدغه ها و مسائل پرداخته و از توجه فرماندار شهرستان به حل مشکلات و برگزاری چندین جلسه در این جهت تقدیر و تشکر نمودند.
در این جلسه، معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، مدیران بنیاد مسکن، منابع طبیعی نیز فرماندار را همراهی می کردند.
 
تعداد بازدید: 947
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal