۱۴۰۰ شنبه ۱۳ آذر
English
صفحه اصلی
1400/06/21 دیدار مدیر آموزش و پرورش به همراه معاونین با فرماندار نهبندان
دیدار مدیر آموزش و پرورش به همراه معاونین با فرماندار نهبندان
  به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ روشندل مدیر آموزش و پرورش شهرستان به همراه معاونین در دفتر کار مجید بیکی فرماندار نهبندان حضور یافتند و با وی دیدار و گفتگو کردند.

🔸 مجید بیکی فرماندار نهبندان در این دیدار انجام شده اظهار نمود: شهرستان نهبندان دارای 12 الی 13 هزار دانش آموز با بیش از 1000 معلم است که بیش از 80 درصد از خانواده ها بصورت مستقیم و یا غیرمستقیم با حوزه آموزش و پرورش ارتباط دارند و می طلبد که با توجه به وضعیت کرونا در کشور و بالاخص در شهرستان فرهنگ سازی لازم در خصوص فضای آموزشی، فاصله اجتماعی و زدن ماسک انجام گیرد.

🔹 وی در ادامه اشاره کرد : با توجه به اینکه در حوزه آموزش و پرورش گام های مثبت و خوبی انجام شده است، می طلبد که بر اساس نیازسنجی شهرستان برنامه های میان مدت و بلندمدت تعریف کرده و در جهت افزایش سطح آگاهی دانش آموزان گام های اساس برداشته تا رضایت بندی افزایش یابد.

🔸 نماینده عالی دولت در شهرستان خاطر نشان کرد: با توجه به موقعیت شهرستان باید ایجاد زیرساخت ها و خدمات روبنایی لازم در بخش های آموزشی، اقتصادی، اشتغال، سرگرمی و ... افزایش یافته تا کمتر شاهد مهاجرت جمعیت به سایر نقاط استان و کشور باشیم.

🔹 فرماندار نهبندان در پایان خاطر نشان کرد: به منظور هر چه بهتر برگزار شدن پروژه مهر و همچنین تحقق آموزش مناسب در نقاطی که دسترسی به زیرساخت های ارتباطی را ندارند، طرحی تهیه و به شورای آموزش و پرورش استان ارسال تا نحوه برگزاری آموزش های حضوری و غیرحضوری باتوجه به موقعیت شهرستان ها و مناطق دیده شود.

🔻 فرامرز روشندل مدیر آموزش و پرورش شهرستان در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر به مناسبت هفته دولت و تقدیر و تشکر از همراهی های فرماندار شهرستان، گفت: با توجه به اینکه در شهرستان نهبندان بازگشایی نمادین را شاهد خواهیم بود انتظار می رود که مراسمی در خور شهرستان انجام و لازم است که مجموعه اداری شهرستان همکاری های لازم را با این مجموعه داشته باشند.

🔸 وی در ادامه اشاره کرد : با توجه به اینکه فضای مجازی و زیرساخت های آن در این خصوص در شهرستان بالاخص روستاهای دوردست و .. از معایب چندانی برخوردار بوده و باید به این موضوع توجه خاص گردد.
تعداد بازدید: 170
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal