۱۴۰۰ شنبه ۱۳ آذر
English
صفحه اصلی
1400/06/21 ورزش محلات نهبندان نیازمند حمایت های جدی ورزش و جوانان و شهرداری
ورزش محلات نهبندان نیازمند حمایت های جدی ورزش و جوانان و شهرداری

🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری نهبندان؛ «مجید بیکی» در جلسه شورای ورزش شهرستان که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد؛ اظهار کرد: بعضی از زیرساخت های ورزشی نهبندان رو به بهبود است اما حال ورزشکاران خوب نیست، بیماری کرونا تاثیر جدی بر وضعیت ورزشکاران داشته است.

🔻وی با بیان اینکه زیرساخت های ورزشی نهبندان امسال تکمیل خواهد شد، گفت: در ایجاد زیرساخت ها با کمک بنیاد برکت و نماینده محترم به نقطه ای مطلوب خواهیم رسید اما برای ورزش منسجم و نقش آفرینی ورزشکاران باید در بعد نرم افزاری برنامه ریزی و کار کنیم.

🔻فرماندار نهبندان افزود: بعد از بیماری کرونا مسائل اجتماعی ای خواهیم داشت که ابعاد وسیعی دارد. لذا ورزش محلات نهنبدان نیازمند حمایت های جدی اداره کل ورزش و جوانان و شهرداری است.

🔻وی تصریح کرد: ورزش محلات نهبندان برای راه اندازی نیاز به حمایت دارد، این مهم یکی از موضوعات است که اداره ورزش و جوانان در راستای تقویت آن ما را یاری خواهد کرد.

🔻وی گفت: انگیزه ورزشکاران مالی نیست بلکه نقش و مسئولیت اجتماعی برای آنها مهم تر است

🔻در ابتدای این جلسه عزیزی مدیر کل ورزش و جوانان استان گزارشی را در راستای جلسه و با محوریت ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان با گزارش داد.

🔻لازم بذکر است در مجموع تا پایان سال جاری 17 چمن مصنوعی در سطح شهرستان وجود خواهد داشت که 7 باب با مشارکت بنیاد برکت، 6 باب از محل اعتبارات وزارت نفت با مساعدت نماینده مجلس و سایر موارد نیز با مشارکت دهیاری ها و اعتبارات شهرستانی و استانی است.

🔻در پایان جلسه با اهدای لوح تقدیر از همکاری های بی‌شائبه فرماندار نهبندان و رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان در راستای اقدامات انجام شده  از طرف مدیرکل ورزش و جوانان استان تقدیر به عمل آمد.
تعداد بازدید: 103
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal