۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ آذر
English
صفحه اصلی
1398/05/22 فرماندار نهبندان در جلسه شوراي آرد و نان عنوان كرد : كيفيت نان درجهت رضايت مردمي افزايش يابد
فرماندار نهبندان در جلسه شوراي آرد و نان عنوان كرد : كيفيت نان درجهت رضايت مردمي افزايش يابد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان نهبندان جلسه شوراي آرد و نان شهرستان به رياست بيكي فرماندار شهرستان نهبندان و با حضور اعضاي شوراي آرد نان در محل دفتر فرماندار برگزار شد.
بيكي فرماندار شهرستان نهبندان در اين جلسه اظهار نمود :مهمترين دليلي كه كيفيت نان‌ها كاهش پيدا كرده است نبودن نظارت لازم و كافي بر نانوايي ها به طور متناوب و گسترده است.
فرماندار شهرستان نهبندان تصريح كرد : با توجه به اينكه نارضايتي هايي در شهرستان نهبندان در خصوص كيفيت نان رخ داده است قرار براين شده است كه يك تيم بازرسي متشكل از ادارات بخشداري، صمت، شبكه بهداشت، اماكن، تعاون روستايي، و... انجام و نانوايي‌هاي سطح شهر را به صورت دوره اي مورد بازديد قرار گيرد..
نماينده عالي در شهرستان خاطر نشان كرد : با توجه به اينكه نانوائيها مكان عمومي به شمار مي روند؛ آموزشهاي لازم در خصوص فضاي نگهداري آرد، شرايط پخت نان، رنگ آميزي، نظافت، بحث بهداشت افراد و... مورد توجه و در دستور كار قرار گيرد.
فرماندار نهبندان در ادامه اضافه كرد :سامانه 124 و 190 در محل و مكان نانوائيها در معرض ديد همشهريان نصب گردد. و ادامه داد :بحث بروزرساني نانوائيها حتما در دستور كار و مورد توجه قرار گيرد.
بيكي گفت :نانوايي‌هايي كه كه نسبت به كيفيت نان ضعيف عمل مي كنند برخورد قانوني با آنها صورت خواهد گرفت و با افرادي كه پخت نان آنها مناسب مي باشند تشويق خواهند گرديد.
فرماندار نهبندان اشاره كرد : نانوايي‌ها شرايط سخت و زحمات فراواني را متحمل مي شوند و كاري را كه انجام مي دهند بايد موجب رضايت مردم را فراهم نمايند.
تعداد بازدید: 32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal