۱۳۹۸ دوشنبه ۱۸ آذر
English
صفحه اصلی
1398/05/22 با حضور فرماندار: طي مراسمي از خبرنگاران و مسئولين روابط عمومي هاي فعال شهرستان نهبندان تجليل شد
با حضور فرماندار: طي مراسمي از خبرنگاران و مسئولين روابط عمومي هاي فعال شهرستان نهبندان تجليل شد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان نهبندان در نشست صميمي با اصحاب رسانه و روابط عمومي هاي فعال شهرستان كه بيش از 3 ساعت به طول انجاميد خبرنگاران شهرستان در فضاي صميمي دغدغه ها و سختي هاي كارشان را با بيكي فرماندار شهرستان در ميان گذاشتند .
بيكي فرماندار شهرستان نهبندان در اين مراسم ضمن تبريك به مناسبت روز خبرنگار به تبيين جايگاه خبر نگار پرداخت و اشاره كرد : خبرنگاران به عنوان چشمان بيدارجامعه به شمار مي روند كه در ابعاد مختلف نظرات و ديدگاهاي جامعه را بيان مي كنند .
وي تصريح كرد: در يك جامعه اسلامي هيچ شاني بالاتر از خدمت رساني به مردم براي مسئولين نيست و در راستاي كاهش مشكلات شهرستان بايد خبرنگاران با بيان ظرفيت و پتانسيلها و هم افزايي در جهت پيشرفت شهرستان
گام بردارند .
نماينده عالي دولت در شهرستان نهبندان با تاكيد بر اينكه بايد مديران شهرستان صداي رسانه ها و خبر نگاران را بشنوند كه در حقيقت اين همان مطالبات مردم و شهرستان مي باشد .
فرماندار نهبندان در جمع خبر نگاران ،اصحاب رسانه و مسئولين روابط عمومي هاي شهرستان با اشاره به گام دوم انقلاب از سوي مقام معظم رهبري تاكيد كرد : بايد به ظرفيتها و پتانسيلهاي شهرستان آشنا باشيم و اثر تحريمهاي ظالمانه دشمنان را بي اثر سازيم .
وي ضمن تاكيد بر اينكه رسانه ها و خبر نگاران بايد منصف ، تاثيرگذار ، متعهد و امانت دار باشند گفت : از همه رسانه هاي شهرستان و اصحاب رسانه خواسته مي شود كه درجهت توسعه شهرستان همكاري نمايند .
بيكي گفت : خبرنگاران نبايد بر اساس تفكر وجهت گيري سياسي مطالبي را درج كنند و بايد واقعيتها را منتقل نمايند .
فرماندار نهبندان ادامه داد : از همه ادارات شهرستان خواسته مي شود كه به دنبال پرتال و سايت اداره خودشان در جهت انعكاس خبر هاي حوزه كاريشان باشند .
وي در ادامه ضمن تاكيد بر اينكه سياه نمايي به شهرستان ضربه مي زند افزود : سختي كار خبرنگاران را لمس مي كنم و تا علاقه و عشق در اين حوزه نباشد شاهد پيشرفت امورات محوله نخواهيم بود و ادامه داد : با توجه به اينكه تحول عظيم درعرصه رسانه و خبر رساني در سالهاي اخير رخ داده است از همه خبرنگاران شهرستان خواسته مي شود كه بايد به دنبال افزايش مطالبه گري در جهت بهبود امور در شهرستان باشيم .
فرماندار شهرستان در پايان اين مراسم از همه خبرنگاران ، اصحاب رسانه و مسئولين روابط عمومي هاي ادارات شهرستان با اهداي لوح سپاس و هدايايي تقدير نمود .
در اين مراسم هاشمي رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان به بيان موضوعات و نظراتي در خصوص حوزه خبر و رسانه پرداخت و سپس خبرنگاران و اصحاب رسانه و سپس روابط عمومي هاي ادارات شهرستان به بيان ديدگاهها و نظراتشان در حوزه هاي مختلف پرداختند .
تعداد بازدید: 37
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal