۱۳۹۹ شنبه ۱۰ خرداد
English
صفحه اصلی
1398/06/25 با حضور بيكي فرماندار نهبندان جلسه ي بزرگداشت هفته ي دفاع مقدس تشكيل گرديد
با حضور بيكي فرماندار نهبندان جلسه ي بزرگداشت هفته ي دفاع مقدس تشكيل گرديد

فرماندار نهبندان ضمن تبريك پيشاپيش به مناسبت فرا رسيدن هفته دفاع مقدس و ضمن گراميداشت ياد و خاطره ي شهداي هشت سال دفاع مقدس استقلال ، پايداري و استقامت امروزه را ره آورد و نتيجه اقدامات و رشادت هايي دانستند كه در ايام هشت سال دفاع مقدس صورت گرفته است كه امروزه به يك فرصت براي ملت ايران تبديل شده است فرصتي كه مقام معظم رهبري مي فرمايد : جنگ تحميلي يك گنج تمام نشدني است .

فرماندار نهبندان شعار محوري امسال درهفته دفاع مقدس را  “ما پيروزيم معرفي كرد و گفت : وضعيت اقتصادي ما درآن روزها بسيار سخت بوده است ، روزهايي كه مردم با استفاده از رهنمود هاي امام (ره) و آنچه را كه در آموزه هاي ديني و اسلامي خود داشتند فضايي را ايجاد كردند كه امروزه ما به آن روزها شايد غبطه بخوريم.

فرماندارافزود: لزوم بزرگداشت اين ايام يك هدف و تكليفي است كه همه ما بايد انجام دهيم و بايد اين ايام را ويژه مد نظر قرار داد.

بيكي گفت : بايد در همه ي زمينه ها به ويژه در زمينه فرهنگي با استفاده ازمشاركت مردم و گروه هاي مردمي تلاش كنيم تا بتوانيم اين ايام را دقيق تر و با نگاه نافذتر به مردم نشان دهيم .

بيكي فرماندارنهبندان افزود : هفته دفاع مقدش همزمان با فصل بازگشايي مدارس مي باشد و مراسمات و مناسبت هايي كه برگزار مي شود معمولا در اين چارچوب مي باشد، بايد سعي شود استفاده خوبي از مدارس براي آموزش و ديده شدن اين ايام شود.

فرماندارافزود: ما بايد سعي كنيم تا اين مراسم ها و برنامه ها علاوه بر كمي بودن ، كيفي نيز باشند.