۱۳۹۹ سه شنبه ۶ خرداد
English
صفحه اصلی
1398/08/16 جلسه شوراي پدافند غيرعامل
جلسه شوراي پدافند غيرعامل
به گزارش روابط عمومي فرمانداري نهبندان بيكي فرماندار نهبندان در جلسه شوراي پدافند غيرعامل اظهار نمود: 8 الي 14 آبان ماه هفته پدافند غيرعامل نامگذاري شده است و ادامه داد : هدف از پدافند غيرعامل حفاظت از جان و مال مردم ، تاسيسات ، زير ساخت ها ، منابع اقتصادي و سرمايه هاي فرهنگي و سياسي مي باشد.
وي در ادامه گفت : پدافند غيرعامل به مجموعه اقدامات غيرمسلحانه اي گفته مي شود كه موجب افزايش بازدارندگي و كاهش آسيب پذيري و تسهيل مديريت بحران در مقابل تهديدها و اقدامات نظامي دشمن مي شود.
فرماندار نهبندان تصريح كرد : زير ساخت ها اعم از  آب ، برق ، گاز ، ارتباطات و ... به گونه اي بايد طراحي شود كه در صورت نياز به سادگي دچار تخريب نگردد.
نماينده عالي دولت در شهرستان خاطر نشان كرد : همه برنامه ها و اقدامات انجام شده بايد در چارچوب مشخص و هدفمند در نظر گرفته شود و اين موضوع را بايد همه دستگاه هاي اجرايي شهرستان در نظر بگيرند.
وي در ادامه اضافه كرد : تعهد سازماني كه ما داريم خودش يك رفتار پدافندي است و سياست هايي را كه در كشور اجرا مي كنيم بايد همه آنها در مسيري كه تعريف مي شود با يك پيوست پدافند به آن نگاه شود.
 
 
 
 
تعداد بازدید: 213
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal