۱۳۹۹ يکشنبه ۱۰ فروردين
English
صفحه اصلی
1398/11/03 مجيد بيكي فرماندار نهبندان در جلسه مجمع سلامت شهرستان عنوان كرد :  مشاركت مردم و خيرين شهرستان، گام بسيار مهمي در امر اجتماعي كردن سلامت و ارتقاء شاخص ها را به همراه خواهد داشت
مجيد بيكي فرماندار نهبندان در جلسه مجمع سلامت شهرستان عنوان كرد : مشاركت مردم و خيرين شهرستان، گام بسيار مهمي در امر اجتماعي كردن سلامت و ارتقاء شاخص ها را به همراه خواهد داشت
  مجيد بيكي فرماندار نهبندان در جلسه مجمع سلامت شهرستان عنوان كرد :
  مشاركت مردم و خيرين شهرستان، گام بسيار مهمي در امر اجتماعي كردن سلامت و ارتقاء شاخص ها را به همراه خواهد داشت.

 به گزارش روابط عمومي فرمانداري ؛ جلسه مجمع سلامت شهرستان به رياست مهندس بيكي فرماندار شهرستان و با حضور حسيني دبير مجمع سلامت استان و ساير اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداري برگزار شد.
مهندس بيكي فرماندار شهرستان نهبندان در اين جلسه اظهار نمود : يكي از از نيازهاي ضروري شهرستان، راه اندازي مجمع خيرين سلامت و شناسايي افراد خير مي باشد كه بايد در جهت ارتقاء شاخص ها مد نظر قرار گيرد.
وي ادامه داد: اجراي طرح تحول سلامت از طرح هاي بسيار مهم و اساسي در بخش بهداشت و درمان بود كه با هدف تكميل زيرساخت‌ها و دسترسي بهتر مردم به خدمات آغاز و توانست تاثيرات بسيار مناسبي در توسعه بخش هاي مرتبط با سلامت جامعه بگذارد.
نماينده عالي دولت در شهرستان خاطر نشان كرد: با توجه به اين كه شهرستان نهبندان يكي از شهرستان هاي كمتر توسعه يافته محسوب مي گردد اقدامات زيرساختي در حوزه بهداشت نسبت به گذشته بهتر انجام شده است ولي مي طلبد با توجه به پراكندگي منطقه و سطح محروميت شهرستان اقدامات زير بنايي و اساسي و در خور شهرستان انجام گيرد.
مهندس بيكي فرماندار شهرستان نهبندان ابراز داشت : با توجه به اينكه موضوع خيرين سلامت در شهرستان يكي از دغدغه هاي بسيار مهم  و اولويت دار همه مسئولين شهرستان  مي باشد مي طلبد كه گام‌هاي مهمي در جهت فرهنگ سازي اين موضوع برداشته و با توجه به اينكه در همه بخش‌ها نيازمند يك مشاركت جدي فعالانه مردم هستيم و كمك شاياني را در ارتقاي شاخص هاي اجتماعي در منطقه بدنبال خواهد داشت.
فرماندار نهبندان در ادامه اضافه كرد : ما در شهرستان بايد به دنبال يك خانه مشاركت و تشكيل ايجاد يك اتاق فكر باشيم تا بتواند شرايطي را از طريق ظرفيت‌ها نظرات و پيشنهادات و موضوعات مربوط به آن از جامعه به افراد منتقل نمايد.
وي در پايان گفت: ان شاءالله در آينده‌اي نزديك مجمع خيرين سلامت راه اندازي و تشكيل خواهد شد كه به ارتقاء شاخص ها بسيار كمك خواهد كرد.
در اين جلسه حسيني دبير مجمع سلامت استان گزارشي از اهم اقدامات و و فعاليت‌هاي انجام شده در حوزه كاريشان ارائه و تاكيد بر راه اندازي مجمع خيرين سلامت و ادامه داد كه  مركز خدمات سلامت دهستان دهك با مشاركت دانشگاه علوم پزشكي و فرمانداري و با كمك خيرين به اتمام خواهد رسيد.