۱۳۹۸ جمعه ۲۹ شهريور
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1398/02/26 بايد  با اجراي ساز و كار خلاقانه  و كارشناسي شده، نسبت به روان سازي بروكراسي اداري اقدام نماييم
بايد با اجراي ساز و كار خلاقانه و كارشناسي شده، نسبت به روان سازي بروكراسي اداري اقدام نماييم
استاندار خراسان جنوبي ظهر امروز در ديدار دبير كميسيون هماهنگي بانك هاي استان بر استفاده از ظرفيت اين كميسيون تاكيد كرد و افزود:از كميسيون انتظار است روش هاي جذب بيشتر نقدينگي مردم،جذب سرمايه هاي خارج از استان،روش هاي جذب بيشتر منابع ملي را به صورت كارشناسي بررسي كرده و در جلسات آتي گزارش دهد.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي محمد صادق معتمديان به نامگذاري سال از سوي رهبر معظم انقلاب (حفظه ا...) به عنوان" سال رونق توليد" اشاره كرد و افزود: بايد با سازو كارهاي قانوني از بانك هاي استان خواست منابع مربوط به سرمايه گذاري را در طرح هاي اشتغال زايي استان سرمايه گذاري كنندو از خروج منابع از استان جلوگيري شود.
مقام عالي دولت در استان،با اشاره به آمار بالاي سرمايه گذاري مردم استان در بانك هاي خصوصي گفت: بايد تمام تلاش بانك هاي استان به راه كارهاي عملياتي در خصوص چگونگي جمع آوري سرمايه هاي كوچك مردم و سپس هدايت آنها به سمت حمايت از توليد باشد
معتمديان به لزوم اعتماد سازي بيش از پيش مردم نسبت به بانك ها اشاره كرد و افزود: بايد با اعتماد سازي بيشتر، مردم را به سرمايه گذاري در بانك ها ترغيب كرد كه اين مهم نيازمند فرهنگ سازي بيشتر مي باشد، تا با تقويت منابع اعتباري بانك ها، حمايت از توليد شتاب مضاعف بگيرد.
معتمديان حركت در راستاي سياست هاي توسعه اي استان توسط بانك ها را از ديگر وظايف اين كميسيون در سال جاري برشمرد و افزود:توليد پايه توسعه اقتصاد كشور است و افزايش توليد منجر به افزايش اشتغال و رونق اقتصادي خواهد شد ، از اين رو حمايت عملي از واحدهاي فعال استان از جمله راهبردهاي بانك هاي استان در سال جاري بايد باشد.
وي يادآور شد اين كميسيون و نيز كارگروه تسهيل و رفع موانع توليد، بايد موجب تحرك بيشتر بانك ها و پاسخگويي به مردم شود تا موجبات رضايت مندي مردم بيش از پيش فراهم گردد.
وي توسعه استان را مستلزم كار جهادي و شبانه روزي كليه خدمتگزاران در استان دانست و گفت: بايد استان را در شاخصه هاي مختلف به متوسط بالاتر از كشور برسانيم
اين گزارش حاكيست در اين ديدار دهباشي دبير كميسيون هماهنگي بانك هاي استان به ارائه گزارش در خصوص كميسيون مربوطه پرداخت.
تعداد بازدید: 14
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، خيابان امام موسي صدر شرقي، استانداري خراسان جنوبي پيام گير: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal