۱۳۹۸ جمعه ۲۹ شهريور
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1398/02/27 پيام استاندار خراسان جنوبي به مناسبت روز  ارتباطات و روابط عمومي
پيام استاندار خراسان جنوبي به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومي
باسمه تعالي
روابط عمومي ها مي توانند فعاليت نهادها را ارزيابي و منعكس كنند و مشخص كننده روش ها و نواقص دستگاه مربوط خود باشند.
مقام معظم رهبري(حفظه الله)
امروزه اركان جوامع بشري در تمامي عرصه ها بر زيرساختي كارآمد به نام علم ارتباطات استوار است و به همين دليل، عصر حاضر عنوان عصر ارتباطات را به خود اختصاص داده است.
در جوامع امروزي، روابط عمومي ها به عنوان مشاور در كنار مديران سازمان ها و موسسات به عنوان عنصر اصلي در ارتقاء و پيشرفت و ترسيم افق روشن براي آينده سازمان ها و جوامع، نقش و جايگاه ويژه اي دارد.
روابط عمومي حرفه اي و هوشمند به عنوان پل ارتباطي بين مردم و مسئولين با استفاده از هنر، مهارت، دانش و تخصص مي تواند فضايي سالم براي اطلاع رساني وسيع، وثيق و شفاف و نيز توسعه ارتباطات صميمانه و اثربخش بين مردم و سازمان ها را فراهم آورد.
سازمان هايي در ارائه خدمات به مردم موفق تر خواهند بود كه با استفاده از ظرفيت روابط عمومي هاي كنشگر، خلاق، موقعيت شناس و مخاطب محور و استفاده از ابزارهاي صراحت، شفافيت، صداقت و صميميت و با بهره گيري از ظرفيت رسانه ها و ابزارهاي نوين اطلاع رساني و ارتباطي، به توسعه روابط مردمي و ترسيم فضايي اميدآفرين و اثربخش در جامعه اقدام نمايند.
اينك همزمان با 27 ارديبهشت ماه، ضمن گراميداشت ياد و خاطره پروفسور كاظم معتمدنژاد پدر علم ارتباطات و روزنامه نگاري نوين_ از مشاهير بنام و فرهيخته خراسان جنوبي_ و تبريك "روز ارتباطات و روابط عمومي" به همه صاحبنظران، اساتيد و فعالين اين عرصه، اميد است تلاشگران اين حرفه كارآمد و حساس، با درك وظيفه خطير روابط عمومي در شناسايي افكار عمومي، اطلاع رساني و پاسخگويي شفاف به مردم، در تقويت ارتباطات بين دولت و ملت و ارتقاء روحيه اميد و نشاط در جامعه و توسعه كمي و كيفي خدمت رساني به مردم تلاش كنند.
توفيقات روزافزون همه تلاشگران عرصه ارتباطات و روابط عمومي را از درگاه خداوند متعال مسئلت مي نمايم.

محمدصادق معتمديان
استاندار خراسان جنوبي
تعداد بازدید: 28
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، خيابان امام موسي صدر شرقي، استانداري خراسان جنوبي پيام گير: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal