۱۴۰۰ دوشنبه ۲۷ دي
English
صفحه اصلی
پيام فرماندار
عمل گرايي ، اعتدال رفتار كردن ، تعامل سازنده ، براي پيشرفت منطقه پايه و اساس روزهاي پيش رو در اداره شهرستان خواهد بود كه با هم افزايي ، فرا گيري كار گروهي ، پرهيز از فرد محوري ، تكريم مردم ، اقدام به موقع ، و تلاش مضاعف بدست مي آيد و استفاده از ظرفيت هاي موجود بعنوان يك راهبرد مدنظر خواهد بود.

موضوعات در حوزه هاي فرهنگي و اجتماعي ، زير ساختي و عمراني ، سرمايه گذاري ، استفاده از ظرفيت مرز و گردشگري ، بهبود شرايط توليد ، ايجاد و تكميل زنجيره هاي توليد در بخش كشاورزي و دامپروري نيازمند كار بي وقفه ، هوشمندانه و هدف مندانه مديران است.

اولين گام براي رسيدن به اهداف تشكيل شوراي مشورتي نهبندان خواهد بود و پيگيري مصوبات سفر رهبر انقلاب از اولويت كاري خواهد بود معتقدم با اجراي كامل مصوبات شاهد رونق و توسعه منطقه خواهيم بود كه اين سند با توجه به امنيت پايدار شهرستان آيندنگرانه و جامع است .

  از سرمايه گذاران بومي و غير بومي براي حضور در منطقه بهره خواهيم گرفت و پيگير حقوق آنها از طريق دستگاه هاي استاني و شهرستاني خواهم بود .

رضايت مندي مردم از رفتار و عملكرد اداره بايد افزايش پيدا كرده و مورد توجه باشد ، نرخ بيكاري در نهبندان از متوسط استاني بيشتر است و بايد حل شود . براي جلوگيري از افزايش آسيب هاي اجتماعي كه نيازمند كار گروهي و هدفمند است ؛تلاش كنيم روحيه نشاط در شهرستان را افزايش دهيم
تاریخ به روز رسانی: 2019/07/27
تعداد بازدید: 12654
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal