۱۴۰۲ شنبه ۱۱ آذر
English
صفحه اصلی
پيام فرماندار
عمل گرایی ،  تعامل سازنده ، برای پیشرفت منطقه پایه و اساس روزهای پیش رو در اداره شهرستان خواهد بود که با هم افزایی ، فرا گیری کار گروهی ، پرهیز از فرد محوری ، تکریم مردم ، اقدام به موقع ، و تلاش مضاعف بدست می آید و استفاده از ظرفیت های موجود بعنوان یک راهبرد مدنظر خواهد بود.

موضوعات در حوزه های فرهنگی و اجتماعی ، زیر ساختی و عمرانی ، سرمایه گذاری ، استفاده از ظرفیت مرز و گردشگری ، بهبود شرایط تولید ، ایجاد و تکمیل زنجیره های تولید در بخش کشاورزی و دامپروری نیازمند کار بی وقفه ، هوشمندانه و هدف مندانه مدیران است.

 پیگیری مصوبات سفر رهبر انقلاب از اولویت کاری خواهد بود معتقدم با اجرای کامل مصوبات شاهد رونق و توسعه منطقه خواهیم بود که این سند با توجه به امنیت پایدار شهرستان آیندنگرانه و جامع است .

  از سرمایه گذاران بومی و غیر بومی برای حضور در منطقه بهره خواهیم گرفت و پیگیر حقوق آنها از طریق دستگاه های استانی و شهرستانی خواهم بود .

رضایت مندی مردم از رفتار و عملکرد اداره باید افزایش پیدا کرده و مورد توجه باشد ، نرخ بیکاری در نهبندان از متوسط استانی بیشتر است و باید حل شود . برای جلوگیری از افزایش آسیب های اجتماعی که نیازمند کار گروهی و هدفمند است ؛تلاش کنیم روحیه نشاط در شهرستان را افزایش دهیم
تاریخ به روز رسانی: 1401/01/24
تعداد بازدید: 15411
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal