۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ اسفند
English
صفحه اصلی
1398/11/24 فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستان های نهبندان و سربیشه گفت:  تاکنون 2 نفر از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه انصراف داده اند.
فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستان های نهبندان و سربیشه گفت: تاکنون 2 نفر از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه انصراف داده اند.
فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستان های نهبندان و سربیشه گفت:
تاکنون 2 نفر از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه به نام آقایان علی اصغر بخشی و حمید دستجردی انصراف داده اند و در جال حاضر تعداد‌ نامزدها به 12 نفر رسیده است.

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان ؛ بیکی اظهار نمود: در اجرای ماده 36 آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی تعداد نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی 14 نفر بوده که از این تعداد 2 نفر تاکنون به نام‌های آقایان علی اصغر بخشی و حمید دستجردی انصراف خودشان را کتبا به فرمانداری اعلام و در سامانه جامع انتخابات درج گردیده است.

وی با اشاره به آغاز تبلیغات انتخاباتی گفت: تبلیغات انتخابات نامزدهای انتخاباتی از امروز  پنج شنبه 24 بهمن آغاز شده است و به مدت یک هفته ادامه دارد و انتخابات در روز دوم اسفند ماه برگزار خواهد شد.
 
 
 
تعداد بازدید: 382
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal