۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ اسفند
English
صفحه اصلی
1399/04/09 فرماندار نهبندان در دیدار مدیرکل  فنی و حرفه ای خراسان جنوبی گفت: آموزش های مهارت آموزی در نهبندان باید در راستای اشتغالزایی دنبال شود، چراکه بیکاری در نهبندان بر اساس سرشماری سال 95، 16 درصد است
فرماندار نهبندان در دیدار مدیرکل فنی و حرفه ای خراسان جنوبی گفت: آموزش های مهارت آموزی در نهبندان باید در راستای اشتغالزایی دنبال شود، چراکه بیکاری در نهبندان بر اساس سرشماری سال 95، 16 درصد است
فرماندار نهبندان:جایگاه مهارت آموزی در نهبندان تقویت شود
بیکی گفت: آموزش های مهارت آموزی در نهبندان باید در راستای اشتغالزایی دنبال شود، چراکه بیکاری در نهبندان بر اساس سرشماری سال 95، 16 درصد است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نهبندان،«مجید بیکی»، امروز (8 تیر) در دیدار با مدیرکل فنی و حرفه ای خراسان جنوبی اظهار کرد: کرونا، سیستم های آموزشی آموزش پرورش،  فنی و حرفه ای و دانشگاه ها را تعطیل کرده است ولی موضوع مهارت آموزی مهم است.

فرماندار نهبندان گفت: آموزش های مهارت آموزی در نهبندان باید در راستای اشتغالزایی دنبال شود، چراکه بیکاری در نهبندان بر اساس سرشماری سال 95، 16 درصد است.

بیکی با اشاره به اینکه دامداری و کشاورزی و معدن از ظرفیت های شهرستان نهبدان است، افزود: باید کلاس های فنی و حرفه ای مانند تعمیر قطعات، تراش سنگ های قیمتی، خوشه های صنایع دستی در راستای اشتغال  در این راستا  برگزار شود.

وی با تاکید بر تقویت جایگاه مهارت آموزی در نهبندان افزود: دانشگاه نهبندان باید تفاهم نامه های مهارتی برای شهرستان منعقد کند.
فرماندار نهبندان گفت: آموزش  های فنی و حرفه ای را باید به روستاها ببریم، چراکه کرونا و هزینه های مسافت، آموزش را تعطیل کرده است.
بیکی تصریح کرد: آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای باید با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در شهرستان نهبندان دنبال شود.
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 548
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal