۱۳۹۹ چهارشنبه ۳۰ مهر
English
صفحه اصلی
1399/04/18 بازدید فرماندار شهرستان نهبندان از تعدادی از روستاهای بخش شوسف
بازدید فرماندار شهرستان نهبندان از تعدادی از روستاهای بخش شوسف
فرماندار شهرستان نهبندان به همراه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و مدیران ادارات آب و فاضلاب، بنیاد مسکن و امور عشایری ضمن حضور و بازدید از روستاهای چاه سالم، اسماعیل آباد، خسروآباد، یزدان چاه، گزیدری علیا و سفلی، ده شیخ، خسروی و بوری آباد از نزدیک درجریان مسائل و مشکلات موجود در آن روستاها قرار گرفتند.
 فرماندار شهرستان در ابتدا از روستای عشایری چاه سالم بازدید نمود که پس از طرح مشکلات، دستورات زیر صادر گردید:
خرید 4 عدد پنل خورشیدی با توجه به عدم برق رسانی، خرید پمب بادی آب برای چاه، احداث یک سرویس بهداشتی برای اهالی روستا، هماهنگی با شبکه بهداشت در مورد حضور تیم پزشکی در روستا، تحویل یک عدد تنور گازی، پیگیری در خصوص تانکر ثابت آب، پیگیری برای ساخت مسکن و تیغ زنی جاده از مواردی بود که مقرر شد در دستور کار قرار گرفته و در اسرع وقت اقدام گردد.
وی در ادامه ضمن حضور در روستای اسماعیل آباد در جریان مسائل و مشکلات موجود در آن روستا قرار گرفت و دستور پیگیری لازم را در خصوص تکمیل واحد‌های مسکن روستایی از طریق بنیاد مسکن، کمک به حسینیه و دستور شروع احداث زمین ورزشی چمن مصنوعی که با مشارکت دهیاری و اداره ورزش و جوانان در دست اقدام است را داد.
نمانیده عالی دولت در ادامه ضمن بازدید از روستاهای خسروآباد در جریان مسائل و مشکلات موجود در آن روستاها نیز قرار گرفت و مقرر شد که پیگیری لازم را در جهت مطالعه احداث بند خاکی، تامین زمین دامداری، بررسی های لازم را برای لایروبی قنات روستا انجام گیرد.
در روستاهای گزیدری سفلی و علیا، فرماندار نهبندان هماهنگی های لازم را در جهت گازرسانی به روستاهای مورد نظر انجام و از افراد ساکن در روستا خواست تا نهایت همکاری لازم را با پیمانکاران گاز داشته باشند.
فرماندار نهبندان در بازدید از روستای ده شیخ دستورات لازم را در جهت ساخت مسکن و زمین به افراد مورد نظر ارائه نمود.
وی همچنین با یکی از مددجویان بهزیستی تحت پوشش دیدار و مساعدت لازم در خصوص برخی هزینه‌ها و تامین امکانات را نمود.
در ادامه خواستار پیگیری لازم از سوی آب و فاضلاب شهرستان برای آبرسانی به روستای ده شیخ با توجه به مکاتبه قبلی فرمانداری شد.
مجید بیکی در روستای خسروی ضمن تجدید میثاق با شهدای این روستا در جریان مسائل و مشکلات موجود در آن روستا قرار گرفت و اشاره کرد حتما پیگیری و تخصیص اعتبارات لازم را برای لایه روبی قنات روستا انجام خواهد داد و جاده مواصلاتی روستا نیز لکه گیری خواهد گردید.
وی در ادامه در روستای بوری آباد دستورات لازم را در جهت پیش بینی اعتبار لازم به منظور لایه روبی قنات در سال جاری را صادر کرد.
 
تعداد بازدید: 169
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal