۱۳۹۹ شنبه ۱۰ آبان
English
صفحه اصلی
1399/04/29 دهگردشی بخشدار محترم، فرماندار محترم و رؤسای ادارات شهرستان از روستاهای بیچند، سلطان آباد و محمد آباد بیچند
دهگردشی بخشدار محترم، فرماندار محترم و رؤسای ادارات شهرستان از روستاهای بیچند، سلطان آباد و محمد آباد بیچند
بعدازظهر دیروز مورخ 21 تیرماه 99 سرکارخانم شاه بیگی بخشدار محترم مرکزی به همراه آقای مهندس بیکی فرماندار محترم، جناب آقای مهندس صادقی معاونت محترم عمرانی فرمانداری و جمعی از رؤسای ادارات به روستاهای بیچند، سلطان آباد و محمد آباد بیچند عزیمت نمودند.
ابتدا در روستای بیچند به محل پروژه حفاری چاه آب شرب این روستا رفته و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفتند. درهمین محل دهیار و شورای محترم اسلامی این روستا به بیان مشکلات روستا پرداختند و آقای مهندس بیکی فرماندار محترم و رؤسای ادارات توضیحاتی در جهت رفع مشکلات این روستا بیان نمودند و قول دادند تا در حد امکان پیگیری و همکاری لازم را انجام دهند. سپس در جمع صمیمی اهالی محترم روستای سلطان آباد رفته و مورد استقبال این اهالی قرار گرفتند ابتدا دهیار محترم این روستا مشکلات مربوط به این روستا را بیان نمودند و مسئولین محترم نیز قول پیگیری مشکلات و کمبود های موجود را به اهالی محترم این روستا دادند مهمترین مشکل این روستا کمبود آب آشامیدنی اعلام شد که جناب آقای مهندس بیکی دستور ویژه جهت حمل آب مازاد بر سهمیه هفتگی این روستا را به رئیس محترم آبفا شهرستان دادند و اعلام نمودند نباید حتی برای چند ساعت تانکر ذخیره آب این روستا خالی بماند.
در انتها به روستای محمد آباد بیچند رفته و مورد استقبال دهیار و شورای محترم اسلامی این روستا قرار گرفتند.
ابتدا آقای جعفری رئیس محترم شورای اسلامی این روستا مشکلات مربوطه را به سمع و نظر مسولین محترم رساندند و سپس رؤسای محترم ادارات توضیحاتی مبنی بر رفع مشکلات مطرح شده را ارائه نمودند سپس آقای فرماندار نیز قول پیگیری مشکلات و کمبود های موجود در این روستا را تا حد امکان به شورای محترم و اهالی این روستا اعلام نمودند.
تعداد بازدید: 120
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal