۱۳۹۹ شنبه ۱۰ آبان
English
صفحه اصلی
1399/04/29 بازدید سرکارخانم شاه بیگی بخشدار محترم مرکزی به اتفاق جناب آقای مهندس خیردوست مدیر محترم آب و فاضلاب شهرستان نهبندان از روستاهای پنهانی کوه بالا، هیرد و دهنو:
بازدید سرکارخانم شاه بیگی بخشدار محترم مرکزی به اتفاق جناب آقای مهندس خیردوست مدیر محترم آب و فاضلاب شهرستان نهبندان از روستاهای پنهانی کوه بالا، هیرد و دهنو:
صبح امروز مورخ 23 تیر ماه 99 بخشدار محترم مرکزی سرکار خانم شاه بیگی به همراه جناب آقای مهندس خیردوست مدیر محترم آبفا شهرستان نهبندان به منظور بررسی مشکلات آب روستاهای پنهانی، هیرد و دهنو به محل روستاهای فوق رفته و از نزدیک مشکلات و کمبود های مربوطه را مشاهده و موارد رفع مشکلات آبرسانی را مورد بررسی قرار دادند.
ابتدا در روستای پنهانی کوه بالا حضور یافته و مورد استقبال شورا و اهالی محترم این روستا قرار گرفتند. در ابتدا جناب آقای مهرور شورای محترم این روستا موارد و مشکلات مربوطه را به سمع و نظر بخشدار محترم رساندند سپس به همراه بخشدار محترم و مدیر محترم آبفا شهرستان از نزدیک به محل چاههای اطراف روستا رفته و راههای مختلف آبرسانی را مورد بررسی قرار دادند. در ادامه جناب آقای مهندس خیردوست توضیحاتی را در خصوص آبرسانی به این روستا ارائه نمودند و قول دادند پیگیری و تشکیل جلسه بررسی مشکلات و موانع را در اسرع وقت با هماهنگی ادارات ذیربط انجام دهند.
بعد از این روستا به روستای هیرد رفته و مانند روستای پنهانی چاه‌ها و راههای آبرسانی را مشاهده و مورد بررسی قرار دادند. در این روستا نیز مدیر محترم آبفا قول پیگیری و تشکیل جلسه تخصصی رفع موانع را به شورا، دهیار و اهالی محترم این روستا را دادند.
در انتها به محل روستای دهنو رفته و چند مورد اتفاقات و کمبودهای موجود را در محل روستا پیگیری نمودند.
تعداد بازدید: 130
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal