۱۳۹۹ يکشنبه ۵ بهمن
English
صفحه اصلی
1398/11/24 فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستان های نهبندان و سربیشه گفت:  تاکنون 2 نفر از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه انصراف داده اند.
فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستان های نهبندان و سربیشه گفت: تاکنون 2 نفر از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه انصراف داده اند.
فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستان های نهبندان و سربیشه گفت:
تاکنون 2 نفر از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه به نام آقایان علی اصغر بخشی و حمید دستجردی انصراف داده اند و در جال حاضر تعداد‌ نامزدها به 12 نفر رسیده است.

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان ؛ بیکی اظهار نمود: در اجرای ماده 36 آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی تعداد نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی 14 نفر بوده که از این تعداد 2 نفر تاکنون به نام‌های آقایان علی اصغر بخشی و حمید دستجردی انصراف خودشان را کتبا به فرمانداری اعلام و در سامانه جامع انتخابات درج گردیده است.

وی با اشاره به آغاز تبلیغات انتخاباتی گفت: تبلیغات انتخابات نامزدهای انتخاباتی از امروز  پنج شنبه 24 بهمن آغاز شده است و به مدت یک هفته ادامه دارد و انتخابات در روز دوم اسفند ماه برگزار خواهد شد.
 
 
 
تعداد بازدید: 353
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal