۱۳۹۹ يکشنبه ۵ بهمن
English
صفحه اصلی
1399/04/09 فرماندار نهبندان در نشست هم اندیشی بانوان ادارات شهرستان با تاکید بر نقش بانوان در کاهش آسیب های اجتماعی، گفت: آسیب های اجتماعی باید در نشست های بانوان هدفمند دنبال شود
فرماندار نهبندان در نشست هم اندیشی بانوان ادارات شهرستان با تاکید بر نقش بانوان در کاهش آسیب های اجتماعی، گفت: آسیب های اجتماعی باید در نشست های بانوان هدفمند دنبال شود
📆یکشنبه 8 تیرماه سال 1399


فرماندار نهنبدان:آسیب های اجتماعی در نشست  های بانوان هدفمند دنبال شود

فرماندار نهبندان با تاکید بر نقش بانوان در کاهش آسیب های اجتماعی، گفت: آسیب های اجتماعی باید در نشست  های بانوان هدفمند دنبال شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نهبندان،«مجید بیکی»، امروز (8 تیر)، در نشست هم اندیشی بانوان ادارات شهرستان نهبندان، اظهار کرد: با توجه به محدودیت های اداری و عدم وجود یک نفر خانم در پست های سازمانی این شهرستان سبب شد که ما امکان انتقال از سایر دستگاه ها را هم نداشته باشیم.
فرماندار نهبندان گفت: مسائل و مشکلات حوزه بانوان در هر اداره ای باید به عنوان یک سیستم مستقل در دستور کار داشته باشند.

بیکی با بیان اینکه بیش از 50 درصد جمعیت کشور را بانوان تشکیل می دهند، گفت: نقش بانوان  در کاهش آسیب هاب اجتماعی و خانواده پر رنگ است.

وی افزود: بانوان باید برای ارتقاء شرایط و شاخصه ها بخش زنان وخانواده در جامعه حضور فعال تری داشته باشند چراکه بانوان دارای توانمندی، خلاقیت و ایده های نو در حوزه های مدیریتی هستند.

وی افزود: در ادارت در بخش های مختلف جدای از وظایف حوزه بانوان، باید برنامه ریزی خاصی درهر  حوزه برای مشکلات امور بانوان داشته باشیم.

فرماندار نهبندان با تاکید بر نقش بانوان در کاهش آسیب های اجتماعی، گفت: آسیب های اجتماعی باید در نشست  های بانوان هدفمند دنبال شود و برای آن راهکار مناسب ارائه شود.