۱۳۹۹ يکشنبه ۱۹ مرداد
English
صفحه اصلی
1399/04/14 فرماندار نهبندان در دیدار مدیر شعب پست بانک خراسان جنوبی : مجوز ایجاد 8 باجه جدید پست بانک به شهرستان نهبندان تعلق
فرماندار نهبندان در دیدار مدیر شعب پست بانک خراسان جنوبی : مجوز ایجاد 8 باجه جدید پست بانک به شهرستان نهبندان تعلق
فرماندار نهبندان در دیدار مدیر شعب پست بانک خراسان جنوبی :
مجوز ایجاد 8 باجه جدید پست بانک به شهرستان نهبندان تعلق گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نهبندان؛ علیرضا بینا مدیر شعب پست بانک استان خراسان جنوبی با مهندس بیکی فرماندار شهرستان نهبندان در محل دفتر فرماندار دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار فرماندار نهبندان اظهار داشت: ارائه خدمات به روستاها باید توسعه یابد و یکی از اولویت های دولت، ساماندهی ارائه خدمات به روستاییان است.

نماینده عالی دولت در شهرستان خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه 16 باجه پست بانک  و 8 خود پرداز در سطح شهرستان در شهر و روستاها وجود دارد از  مدیر شعب پست بانک استان درخواست افزایش باجه ها و خودپرداز ها را داریم.

بیکی فرماندار شهرستان نهبندان عنوان داشت: یکی از کارهای مهم و اساسی که استاندار خراسان جنوبی که پیگیری نموده اند با همکاری موسسات بانکی، بیمه نمودن منازل روستائیان بوده است.

وی در ادامه ابراز داشت : با توجه به پراکندگی و وسعت شهرستان از مدیر ‌شعب پست بانک استان خواسته می شود که اختصاص و پیگیری لازم را در جهت 8 سهمیه بابت تشکیل باجه های پست بانک روستایی در شهرستان نهبندان را داشته باشند.

مدیرکل پست بانک استان خراسان جنوبی نیز در این نشست اظهار داشت: با ارائه خدمات پست بانک بار بزرگی از دوش مردم برداشته شده و اکنون این بستر فراهم شده که روستاییان از آن استفاده کنند.

وی اشاره کرد : با توجه به این که خدمات در روستاها باعث می شود که روستائیان هزینه های کمتری را متقبل شده که این خود باعث برقراری عدالت اجتماعی می شود. لذا پست بانک حمایت خودرا از  روستائیان در شرایط لازم اعلام می دارد.