۱۳۹۹ يکشنبه ۱۹ مرداد
English
صفحه اصلی
1399/05/06 فرماندار شهرستان نهبندان در کمیسیون تنظیم بازار شهرستان عنوان کرد: تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها، تقویت نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد.
فرماندار شهرستان نهبندان در کمیسیون تنظیم بازار شهرستان عنوان کرد: تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها، تقویت نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد.
  برگزاری جلسه کمیسیون تنظیم بازار و کارگروه آرد و نان شهرستان نهبندان

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ "مجید بیکی" فرماندار شهرستان نهبندان در کمیسیون تنظیم بازار شهرستان عنوان کرد: تامین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها، تقویت نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد.

وی در ادامه گفت: زیرساخت ها و خدمات میدان میوه و تره بار پنجشنبه بازار شهر بهبود یابد بطوری که دسترسی مردم تسهیل گردد.

 فرماندار نهبندان افزود: همه دستگاه های نظارتی بازدید میدانی داشته و گزارشاتی را تهیه کرده و تصمیم گیری بهتری با مشارکت و همفکری برای آن انجام دهند.

 وی همچنین در بحث آرد و نان عنوان کرد: رتبه بندی نانوایی ها به گونه ای باشد که بر اساس کیفیت نان و رضایت مشتریان به آن واحد آرد اختصاص یابد و با نظارت و بازرسی های صورت گرفته کیفیت نان واحدها بهبود یابد.

 همچنین در این جلسه به بررسی و قیمت گذاری اقلام و کالاهای اساسی پرداخته شد.