۱۳۹۹ دوشنبه ۳ آذر
English
صفحه اصلی
1399/07/10 بیکی فرماندار نهبندان در دیدار با مدیرکل بهزیستی استان: احداث مسکن معلولین در شهر نهبندان که از دغدغه های این قشر بود با کمک بلاعوض 140 میلیون تومانی که اخیرا مصوب گردیده به صورت یک طبقه و با سرعت آغاز خواهد گردید.
بیکی فرماندار نهبندان در دیدار با مدیرکل بهزیستی استان: احداث مسکن معلولین در شهر نهبندان که از دغدغه های این قشر بود با کمک بلاعوض 140 میلیون تومانی که اخیرا مصوب گردیده به صورت یک طبقه و با سرعت آغاز خواهد گردید.
🔰 بیکی فرماندار نهبندان در دیدار با مدیرکل بهزیستی استان:
احداث مسکن معلولین در شهر نهبندان که از دغدغه های این قشر بود با کمک بلاعوض 140 میلیون تومانی که اخیرا مصوب گردیده به صورت یک طبقه و با سرعت آغاز خواهد گردید.

🔻 به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ صبح امروز "مجید بیکی" فرماندار شهرستان نهبندان در دیدار عرب نژاد مدیرکل بهزیستی استان بیان کرد: جامعه هدف بهزیستی همچنان که پیداست، افرادی هستند که نیازمند حمایت مسئولان و افراد جامعه هستند.
وی افزود: اقشار معلول جامعه که در حوزه های فعالیت کاری دچار محدودیت بوده الحمدلله در سال جاری اتفاق بسیار خوبی افتاده که سهمیه معلولین در استخدامی اخیر لحاظ گردیده که نگاه بسیار خوبی به این قشر جامعه شده است.

🔹 وی گفت: احداث مسکن معلولین در شهر نهبندان که از دغدغه های این قشر بود با کمک بلاعوض 140 میلیون تومانی که اخیرا مصوب گردیده به صورت یک طبقه و با سرعت آغاز خواهد گردید.

🔹 بیکی گفت: خدمات رسانی به مددجویان بهزیستی باید تقویت شود، نگاه ویژه ای به خدمات دهی و کمک به این قشر شود و اقلام ضروری که نیاز اکثر آنان است تهیه و در اختیارشان قرار گیرد.

🔸 فرماندار نهبندان در پایان با توجه به اینکه عملیات گازرسانی به شهرستان نهبندان صورت گرفته، بیان کرد: با مساعدت و اتخاذ مجوز های لازم، تسهیلات و کمک بلاعوض در اختیار مددجویان تحت پوشش قرار گیرد تا بتوانند نسبت به گازکشی منازل خود اقدام کنند.
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 196
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal