۱۳۹۹ چهارشنبه ۳۰ مهر
English
صفحه اصلی
1399/07/22 فرماندار نهبندان در جلسه کار گروه امور بانکی : با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های مختلفی که شهرستان نهبندان دارد مجموعه بانکی شهرستان می بایست نهایت همکاری و هماهنگی های لازم را با سرمایه گذاران در جهت توسعه و پیشرفت شهرستان داشته باشند.
فرماندار نهبندان در جلسه کار گروه امور بانکی : با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های مختلفی که شهرستان نهبندان دارد مجموعه بانکی شهرستان می بایست نهایت همکاری و هماهنگی های لازم را با سرمایه گذاران در جهت توسعه و پیشرفت شهرستان داشته باشند.
🔰فرماندار نهبندان در جلسه کار گروه امور بانکی :

🔹با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های مختلفی که شهرستان نهبندان دارد مجموعه بانکی شهرستان می بایست نهایت همکاری و هماهنگی های لازم را با سرمایه گذاران در جهت توسعه و پیشرفت شهرستان داشته باشند.

🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ مجید بیکی فرماندار شهرستان نهبندان در جلسه کمسیون هماهنگی امور بانکی شهرستان که در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: شبکه بانکی کشور در ایام کرونا از مکان‌های پر رفت و آمد و پرخطر بوده که متاسفاته تعدادی از کارکنان خود را نیز از دست داد.

🔹فرماندار نهبندان گفت: از همراهی های بانک ها در پرداخت تسهیلات تکلیفی دولت، تشکر و مدیران بانک ها، نهایت تلاششان در جهت حل مشکلات مردم بکار گیرند.

بیکی با اشاره به این که نهبندان شهرستانی هست که ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های مناسبی در حوزه های مختلف دارد ولی دلایل مختلفی برای عدم توسعه یافتگی آن وجود دارد که قاعدتا باید از نگاه‌های مختلف مورد بررسی افراد متولی قرار گیرد.

🔹فرماندار نهبندان در ادامه اشاره کرد که شهرستان در حوزه های معدنی چه از از لحاظ مواد معدنی و چه از لحاظ تنوع ظرفیت‌های زیادی دارد که باید این ظرفیت بالقوه به بالفعل تبدیل شود.

🔹وی در ادامه ضمن تاکید بر اینکه باید از خام فروشی معادن در شهرستان جلوگیری کرد، افزود: سرمایه گذاری در حوزه معادن به ویژه فرآوری در حال انجام است بطوری که از سال گذشته تاکنون بیش از 300 میلیارد تومان سرمایه گذاری مستقیم در طرح های فرآوری در حال انجام می باشد.

🔹بیکی گفت با توجه به واحدهای معدنی در شهرستان از جمله طلای هیرد، کنسانتره آهن، واحد فرآوری سیلس، منیزیت، آندالوزیت، گارنت و ... تحولات عظیمی را در حوزه سرمایه گذاری شهرستان شاهد خواهیم بود که می طلبد مجموعه اداری شهرستان نهایت همکاری را با این مجموعه ها داشته باشند.