۱۴۰۰ سه شنبه ۱ تير
English
صفحه اصلی
1399/12/19 در نشست سرمایه گذار با فرماندار نهبندان مطرح شد : آمادگی برای سرمایه گذاری 50 میلیارد تومانی در حوزه فرآوری سرب و روی
در نشست سرمایه گذار با فرماندار نهبندان مطرح شد : آمادگی برای سرمایه گذاری 50 میلیارد تومانی در حوزه فرآوری سرب و روی
🔰 در نشست سرمایه گذار با فرماندار نهبندان مطرح شد :
آمادگی برای سرمایه گذاری 50 میلیارد تومانی در حوزه فرآوری سرب و روی

🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نهبندان؛ سرمایه گذار بخش خصوصی جهت راه اندازی کارخانه فلوتاسیون سرب و روی با مجید بیکی فرماندار شهرستان نهبندان دیدار و گفتگو کرد.

🔹 فرماندار شهرستان در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه سرمایه گذاران در شهرستان اظهار داشت: از حضور سرمایه گذاران در شهرستان به گرمی استقبال می کنیم و سعی و تلاش ما بر این می باشد تا همه شرایط و بسترهای لازم را برای سرمایه گذاری در شهرستان فراهم کنیم.

🔹 نماینده عالی دولت در شهرستان در این دیدار قول مساعد در تامین زیر ساخت ها و حمایت های اداری از پروژه مذکور را دادند و افزودند: جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی را ضرورتی انکار ناپذیر دانست و گفت تمام مدیران شهرستان مکلف به همکاری به ویژه با سرمایه گذاران و کاهش بروکراسی اداری در این زمینه‌ها هستند.

🔹بیکی عنوان کرد: تمام تلاش ما بر این است که از هرگونه خام فروشی جلوگیری و سرمایه گذاری خوبی در شهرستان اتفاق و ارزش افزوده انجام گیرد تا این خود کمک شایانی برای ماندگاری افراد رقم بخورد.

🔹 لازم به توضیح می باشد که میزان سرمایه گذاری این پروژه 50 میلیارد تومان با ظرفیت 300 هزار تن در سال و میزان اشتغال 500 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم خواهد بود.


 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 327
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal