۱۴۰۰ سه شنبه ۱ تير
English
صفحه اصلی
1400/01/15 عملیات اجرایی 5 پروژه چمن مصنوعی نهبندان آغاز شد.
عملیات اجرایی 5 پروژه چمن مصنوعی نهبندان آغاز شد.
🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری نهنبدان؛ مراسم کلنگ زنی سالن ورزشی روستای چاهدراز نهنبدان به نمایندگی از پروژه های چمن مصنوعی روستاهای مهل آباد، سهل آباد، ابراهیمی، دهسلم، طارق  (14 فروردین) که با حضور «جمشید تقی زاده»، معاون حقوقی مجلس و امور استان های وزرات ورزش و جوانان و «مصطفی نخعی»؛ نماینده مردم شهرستان های نهبندان وسربیشه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

🔹«مجید بیکی»، فرماندار نهبندان در این مراسم اظهار کرد: شهرستان نهبندان با 26 هزار کیلومتر مربع وسعت، دومین شهرستان استان خراسان جنوبی است که 52 هزار نفر جمعیت دارد.

🔹فرماندار نهنبدان میانگین حضور افراد در هر کیلومتر مربع شهرستان نهبندان را کمتر از دو نفر عنوان کرد و گفت: پراکندگی جمعیت در شهرستان سبب افزایش هزینه های خدمت رسانی است.
🔹بیکی با بیان اینکه تاکنون اقدامات زیرساختی و زیربنایی خوبی در شهرستان نهنبدان در دست اقدام است، عنوان کرد: این اقدامات، توسعه یافتگی در چند سال آینده را رقم خواهد زد، چرا که سرمایه گذاری خوبی در بخش خصوصی در حوزه های مختلف را شاهد هستیم.
🔹وی با بیان اینکه عملیات اجرایی احداث 5 پروژه چمن مصنوعی و دو پروژه سالن ورزشی در دهک و چاهدراز نهنبدان امروز آغاز می شود، گفت: مجموعا 15 پروژه چمن مصنوعی را در شهرستان از سال گذشته آغاز کرده ایم که 5 پروژه آماده بهره برداری و سایر پروژه ها را نیز سعی می کنیم امسال به بهره برداری برسد.

🔹فرماندار نهبندان از افتتاح پنج زمین چمن مصنوعی در نهبندان خبر داد و یادآور شد: سرانه ورزشی سرپوشیده و روباز نهبندان 42 صدم به ازای هر نفر بود که با افتتاح مجموع پروژه های ورزشی نهبندان، سرانه ورزشی به بیش از دو برابر افزایش خواهد یافت.  
 
 🔹بیکی در پایان خاطر نشان کرد: نماینده مردم شهرستان های نهنبدان وسربیشه از محل اعتبارات نفت اعتبارات جدیدی دریافت و به شش پروژه ترزیق داشته اند که جای قدردانی دارد، امیداوریم با اهتمام مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی و معاون حقوقی مجلس و امور استان های وزرات ورزش؛ پروژه های در دست اجرای شهرستان هر چه سریع تر تکمیل و مردم از نعمت های نظام مقدس جمهوری اسلامی بیشتر بهره مند شوند.
 
 
 
 
تعداد بازدید: 185
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal