۱۴۰۰ سه شنبه ۱ تير
English
صفحه اصلی
1400/01/15 6500 خانه ورزشی در کشور مورد بهره برداری قرار گرفت
6500 خانه ورزشی در کشور مورد بهره برداری قرار گرفت

🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نهبندان ، «جمشید تقی زده»  (14 فروردین) در  مراسم کلنگ زنی سالن ورزشی روستای چاهدراز نهبندان به نمایندگی از پروژه های چمن مصنوعی روستاهای مهل آباد، سهل آباد، ابراهیمی، دهسلم، طارق و افتتاح چمن مصنوعی طبسین علیا اظهار کرد: از حضور نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه و پیگیری های وی در خصوص تأمین اعتبار پروژه های ورزشی  قدر دانی کرد.

🔹معاون حقوقی، مجلس و امور استان های وزارت ورزش و جوانان افزود: خوشبختانه دستاوردهای خوبی در دولت تدبیر و امید داشته ایم، در مدت سه چهار روزی که در استان خراسان جنوبی بوده ایم، 55 پروژه با اعتبار بالغ بر 55 میلیارد تومان افتتاح کردیم که با در نظر گرفته مبالغ امرزی، بیش 80 میلیارد تومان هزینه در بر داشته است.

🔹تقی زاده در ادامه از کلنگ زنی 11 پروژه ورزشی در استان خراسان جنوبی خبر داد و گفت:  در این پروژه  36 میلیارد تومان سرمایه گذاری می شود.

🔹وی با اشاره به درخواست نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در خصوص احداث خانه های ورزشی و شناسایی بازی های بومی و محلی استان خراسان جنوبی، بیان کرد: در بخش های روستایی و خانه های ورزش روستایی؛ کمیته تخصصی برای شهرستان های نهبندان و سربیشه تشکیل می شود تا به صورت ویژه طی دو هفته  بازی های بومی و محلی آن ها جمع آوری شود، همچنین روسای فدراسیون را موظف و  امکانات مورد نیاز منطقه را تعریف خواهیم کرد.

🔹معاون حقوقی، مجلس و امور استان های وزارت ورزش و جوانان در ادامه عنوان کرد: دولت 6 هزار و 500 خانه ورزشی را در کشور مورد بهره برداری قرار داده که تا آخر دولت ادامه هم دارد این اقدامات نشان دهنده عزم جدی دولت در زمینه ورزش است.  
 
 🔹تقی زاده با بیان اینکه علاوه بر کمک های بخش های مختلف و وزارتخانه های مختلف، بیش از دو هزار چمن مصنوعی در کشور افتتاح شده که نشان از دستاوردهای مهم دولت است، گفت: هرچند کارهای بزرگی صورت گرفته اما کارهای مهمی است که باید نوکری شما مردم را داشته باشیم که افتخار بزرگی است.
 
 
تعداد بازدید: 141
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal