۱۴۰۰ پنج شنبه ۷ مرداد
English
صفحه اصلی
1400/04/26 شورای فرهنگ عمومی شهرستان نهبندان
شورای فرهنگ عمومی شهرستان نهبندان
 🔷 به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ مجید بیکی فرماندار نهبندان در جلسه "شورای فرهنگ عمومی نهبندان" گفت: فرهنگ سازی و آموزش روش های صحیح برای فرهنگ پذیری مصرف انرژی از الزامات اصلاح الگوی مصرف است.
 
  فرماندار نهبندان در ادامه گفت: برای مدیریت مصرف برق باید تمامی دستگاه های پای کار بیایند و با ایجاد برنامه فرهنگی مناسب مدیریت مصرف آب و برق را کنترل کنند.

🔹 وی با اشاره بر لزوم مدیریت مصرف برق در شهرستان افزود: در این خصوص باید تمام دستگاه‌های اجرایی همکاری و فرهنگ سازی کنند.

🔸 بیکی با بیان اینکه بخشی از فرهنگ جامعه در کلاس های درس و دانشگاه ساخته می شود گفت: باید این اهتمام به وجود آید که یک دانش آموز علاوه بر یادگیری مطالب درسی، یک سری موضوعات اجتماعی رو هم یاد داشته باشد.

🔹 فرماندار نهبندان عنوان کرد: در حوزه فرهنگ باید از انجام کارهای سطحی پرهیز و بر کارهای اساسی تاکید و اگر فرهنگ عمومی ایجاد شود، بسیاری از دغدغه ها برطرف خواهد شد.

🔸 ایشان ادامه داد: برخی از فرهنگ ها حاصل ناهنجاری ها است که در جامعه به وجود می آید و هر چه سریعتر باید برطرف شود.

🔹 فرماندار نهبندان افزود: همه دستگاه های دولتی در اشاعه فرهنگ دخیل هستند، لذا برای حل معضلات فرهنگی مردم باید با حضور در جامعه تصمیم گیریی و راهکارهای مناسب را انجام دهند.   
 
 
تعداد بازدید: 90
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal