۱۴۰۰ جمعه ۲ مهر
English
صفحه اصلی
1400/06/10 دیدار اعضای شورای بخش شوسف با فرماندار نهبندان
دیدار اعضای شورای بخش شوسف با فرماندار نهبندان
⭕️✍️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ امروز سه شنبه (9 شهریور ماه سال 1400)؛ بهرام پور بخشدار شوسف به همراه اعضای جدید شورای اسلامی بخش شوسف با «مجید بیکی» فرماندار شهرستان نهبندان دیدار و ضمن ارائه گزارشی از وضعیت روستاهای تابعه بخش شوسف به بیان مسائل و مشکلات حوزه دهیاری‌ها و شوراهای اسلامی بخش تابعه پرداختند.

🔹 در این دیدار بیکی فرماندار نهبندان ضمن تبریک انتخاب اعضا و فعالیت در دوره جدید؛ تعامل، همکاری و هماهنگی بیشتر با شوراهای اسلامی را در جهت پیشبرد امور عمرانی و توسعه همه جانبه شهرستان ضروری عنوان کرد و بر پیگیری حل مشکلات روستاییان تاکید کرد.

🔸 وی اشاره نمود: شوراها حلقه اتصال مردم و مسئولان بوده و بیان‌کننده و پیگیرکننده مشکلات، مناطق خود هستند و از طرف مقابل نیز تسهیل کننده سیاست های عمومی کشور و دولت هستند که نقش موثری در پیشبرد اهداف عمران و آبادانی مناق دارند.

🔹 نماینده عالی دولت در این دیدار ضمن بررسی مسایل و مشکلات موجود در شهرستان بالاخص بخش شوسف، گزارش کاملی از اقدامات صورت گرفته در شهرستان ارائه نمود و در پایان خواستار توجه شوراها و ارتباط آنان با مردم و دستگاه های اجرایی را در جهت تسهیل کننده امورات شد.

🔸 در ابتدای این جلسه بخشدار شوسف و یکایک اعضای شورای بخش گزارشی از مسایل و مشکلات موجود ارایه و خواستار همکاری مجموعه فرمانداری و دیگر دستگاه های اداری شهرستان شدند.
تعداد بازدید: 175
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal