۱۴۰۰ شنبه ۱۳ آذر
English
صفحه اصلی
1400/06/21 توزیع 57 میلیارد ریال اعتبار در کمیته برنامه ریزی شهرستان نهبندان
توزیع 57 میلیارد ریال اعتبار در کمیته برنامه ریزی شهرستان نهبندان
❇️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ جلسه "کمیته برنامه ریزی شهرستان نهبندان" به ریاست مجید بیکی فرماندار و با حضور سایر اعضاء مدعو در محل فرمانداری به منظور توزیع اعتبارات قانون استفاده متوازن از امکانات کشور سال 1400 برای متوازن سازی مناطق کم برخوردار به منظور اجرای طرح های بسیج سازندگی و قرارگاه مرکزی جهاد سازی و محدودیت زدایی سپاه و ساخت مساجد و حوزه های علمیه بر اساس پروژه های پیشنهادی سازمان بسیج سازندگی استان برگزار گردید.

🔹 در این جلسه مبلغ 57 میلیارد و 310 میلیون ریال اعتبار در سر فصل های احیاء و مرمت قنوات، انتقال آب بوسیله لوله و احداث و بهسازی کانال ها، آبخیزداری و کنترل سیل، کمک احداث تکمیل، تعمیر و تجهیز حوزه های علمیه و مساجد توزیع گردید.

🔸 مجید بیکی فرماندار نهبندان در این جلسه بر ضرورت شناسایی دقیق نیازمندی ها با اولویت مناطق مرزی و نقاطی که در گذشته کمتر کار شده و محرومیت بیشتری دارند، تاکید و خواستار همکاری دستگاه های اجرایی مربوط با بسیج سازندگی به منظور اجرایی پروژه های مشخص شده گردید.

🔻 لازم بذکر است در این جلسه معاون فرمانداری، فرمانده سپاه شهرستان، مدیر جهاد کشاورزی و رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نیز حضور داشتند.
تعداد بازدید: 235
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal