۱۴۰۰ شنبه ۱۳ آذر
English
صفحه اصلی
1400/06/21 تشدید نظارت ها بر بخش های عمومی/ 38 درصد جمعیت نهبندان واکسینه شدند / رعایت دستورالعمل ها توسط زائرین در بقاع و زیارتگاه ها پایین است
تشدید نظارت ها بر بخش های عمومی/ 38 درصد جمعیت نهبندان واکسینه شدند / رعایت دستورالعمل ها توسط زائرین در بقاع و زیارتگاه ها پایین است
شدند / رعایت دستورالعمل ها توسط زائرین در بقاع و زیارتگاه ها پایین است.

🔹بیکی با اشاره به استمرار وضعیت قرمز کرونا در نهبندان، گفت: برای برون رفت از این وضعیت نظارت ها باید تشدید می شود.

🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری نهبندان، «مجید بیکی» امروز (21 شهریور) در ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا، اظهار کرد: بیماران کرونایی شهرستان نهبندان روزانه در نوسان است و این شهرستان هنوز در وضعیت قرمز کورنایی به سر می برد.

♦️فرماندار نهبندان با بیان اینکه رعایت دستورالعمل ها در برخی از بخش ها کاهش یافته که با استمرار این وضعیت شاهد افزایش آمار کرونایی خواهیم بود، گفت: رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی باید تبدیل به یک دغدغه در بین خانوارها شود تا زنجیره این بمیاری قطع شود.
 
♦️وی با اشاره به استمرار وضعیت قرمز کرونا در نهبندان، تصریح کرد: مهمترین بخش در مدیریت بیماری کورنا، رعایت دستورالعمل ها است لذا  نظارت بر بخش های عمومی بویژه اصناف و واحدهای صنفی باید افزایش یابد، همچنین اصناف و سایر بخش ها باید در اطلاع رسانی ها ورود داشته باشد.

♦️فرماندار نهبندان با بیان اینکه عمده پیشنهادات برای مدیریت بیماری کرونا از نوع فرهنگی و نرم افزای است تا برخورد سلبی؛ گفت: آگاهی بخشی باید در همه حوزه ها در اولویت دستگاه ها باشد واحدهای صنفی علاوه بر رعایت موارد بهداشتی باید بنرهای بهداشتی و آگاهی دهنده را نصب کنند. وی بیان کرد: برخورد با واحدهای صنفی و نانوایی های متخلف نهبندان جدی تر دنبال خواهد شد.

♦️فرماندار نهبندان با تأکید بر اینکه مردم از سفرهای بین شهری خودداری کنند، افزود: دورکاری در سازمان هایی که تراکم جمعیتی دارند باید انجام شود، چرا که حل مشکلات و مطالبات مردمی باید در اولویت باشد.

♦️بیکی با بیان اینکه طبق بررسی های میدانی، عدم رعایت دستورالعمل ها در زیارتگاه ها ملموس است، گفت: زیارتگاه های نهنبدان برای پذیرش زائر باید موارد بهداشتی را مدنظر داشته باشند.

♦️وی گفت: تاکنون در بحث واکسیناسیون، 38 درصد جمعیت نهبندان واکسینه شده اند و دوز اول را دریافت کرده اند که با توجه به وضعیت قرمز شهرستان و پیگیر ها در واکسیناسیون نسبت به سایر شهرستان های استان در وضعیت مطلوبی هستیم.

♦️فرماندار نهبندان با بیان اینکه واکسیناسیون تاثیر جدی در آمار فوتی ما داشته است، گفت: مردم برای واکسینه شدن می توانند به مراکز بهداشتی مراجعه کنند.

♦️وی در پایان با بیان اینکه امسال سفر اربعین به شکل زمینی نخواهد بود، گفت: سهمیه حضور افراد صرفا بصورت هوایی و کلی است، لذا مردم از مراجعه به مرزهای نهبندان برای ورود به کشور عراق خودداری کنند.
تعداد بازدید: 408
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal