۱۴۰۰ دوشنبه ۲۷ دي
English
صفحه اصلی
1400/09/25 ساختمان اورژانس نهبندان تکمیل شد.
ساختمان اورژانس نهبندان تکمیل شد.
🔻«مجید بیکی»  در جلسه گرامیداشت روز پرستار در شهرستان نهبندان، از زحمات همه کادر بهداشت و درمان در مقابله با بیماری منحوس کرونا قدردانی و اظهار کرد: در آستانه دو سالگی بیماری کرونا کادر درمان جهادگونه انجام وظیفه کردند.

🔻فرماندار نهبندان با بیان اینکه دولت تمام تلاش خود را برای واکسیناسیون کرونا انجام داد، افزود: بیش از 100 میلیون دز واکسن بین گروه های مختلف مردم تزریق شده است و عدد مبتلا و فوتی بسیار کاهش یافته است.

🔻بیکی با اشاره به وضعیت نارنجی شهرستان نهبندان، گفت: همه دستگاه ها باید تلاش کنند وضعیت بیماری کرونا شهرستان به رنگ زرد تغییر و آمار ابتلا کاهش یابد.

🔻وی با اشاره به شهدای سلامت و آسیب پذیری اقشار مختلف از محل کرونا، گفت: قشری که فداکارانه و دانسته در مقابل بیماری کرونا ایستادگی کردند جامعه پزشکی و درمانی بودند که جای قدردانی دارد.

🔻فرماندار نهبندان تصریح کرد: بیماری کرونا نوعی فرصت جدید هم بود چرا که بسیار از مکان های بهداشتی و درمانی شهرستان نوسازی و تجهیز شدند و کمبودهای نیروی انسانی ترمیم و فرهنگ سازی های مرتبط با حوزه بهداشت در جامعه نهادینه شد.

🔻بیکی بیان کرد: در شهرستان امکانات بهداشتی و درمانی خیلی قوی نبود ولی تلاش و پیگیری های خوبی برای رفع آن انجام شد، اورژانس نهبندان آماده است و برای تجهیز سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ییرجند قول پیگیری و انجام داده است.

🔻وی با بیان اینکه امروز رضایت مندی مردم نسبت به ارائه خدمات بهتر شده است، گفت: با راه اندازی فازهای بعدی و بهره برداری از امکانات بیشتر همانند اورژانس نهنبدان و کلینیک تخصصی مردم با رضایت بیشتری خدمات دریافت خواهند کرد.

🔻فرماندار نهبندان افزود: کلنیک تخصصی پزشکان نهنبدان در حال تکمیل بوده و لذا وضعیت بهداشت در ماه های آینده به نرم میانگینی خوبی در ارائه خدمات خواهد رسید.

🔻بیکی در پایان خاطر نشان کرد: کادر درمان دلسوزانه و خستگی ناپذیر به مردم خدماتی ارائه دادند که جای قدردانی دارد.
تعداد بازدید: 258
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal