۱۴۰۲ شنبه ۸ مهر
English
صفحه اصلی
1401/08/23 پیام فرماندار شهرستان نهبندان به مناسبت هفته کتاب،کتابخوانی و کتابدار
پیام فرماندار شهرستان نهبندان به مناسبت هفته کتاب،کتابخوانی و کتابدار
پیام فرماندار شهرستان نهبندان به مناسبت هفته کتاب،کتابخوانی و کتابدار
فرماندر در پیامی آغاز سی ٱمین دوره هفته کتاب را بر اهالی فرهنگ و هنر و اصحاب قلم و ادب تبریک گفت.
متن پیام به شرح ذیل است:
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نهبندان، ابوالفضل ایروانی در این پیام آورده است: کتاب میراثی ماندگار، پدیده ای باشکوه و با ارزش و عنصری رشد آفرین و روشنگر در پهنه زندگی بشر است.
کتاب به عنوان بهترین رابط میان گذشته و حال، و تنها مونس انسان های اندیشمند است که حتی در روزگار پیشرفت های چشم گیر بشر در عرصه های دانش و نوآوری نیز، نه تنها اهمیت خود را از دست نداده بلکه جلوه های گسترده تر، تازه تر و پایدارتری یافته است.
اهمیت کتاب و مطالعه در دین اسلام تا آنجاست که خداوند متعال آیه های رحمت خود را در دل مصحفی ارزشمند و در قالب معجزه ای راهگشا بر نبی خود نازل کرده و مسلمانان را به دانش اندوزی توصیه می کند.
هفته کتاب فرصت مناسبی است در جهت ترویج فرهنگ مطالعه و در این راستا همه اندیشمندان ، فرهیختگان ، نهادهای فرهنگی و اجتماعی می توانند با برنامه ریزی در جهت نهادینه کردن این فرهنگ در سطح جامعه گام بردارند.
اینجانب ضمن تبریک آغاز سی ٱمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران به همه خادمان کتاب به ویژه کتابداران عزیز کتابخانه های عمومی شهرستان نهبندان، توفیق روز افزون همراهان همیشگی و مشتاقان عرصه کتاب و کتابخوانی را در راه خدمت به فرهنگ غنی ایران اسلامی از درگاه خداوند متعال خواستارم.
ابوالفضل ایروانی
فرماندار شهرستان نهبندان
 
تعداد بازدید: 710
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal